Фоторамка ручної роботи

В ногу з розвитком технологій ми звикли користуватись гаджетами та переглядати фотографії в електронному вигляді. При цьому було, є і буде актуальним використовувати фоторамки, адже зазвичай ми зберігаємо світлини, які не просто зображують якийсь момент або передають обстановку і настрій, але і від яких можна отримати щось більше - емоції, почуття, вподобання, моменти з життя. А інколи як важливо доторкнутись та відчути всю силу того чи іншого фото. Так, як надзвичайно приємно споглядати кожного дня близьких вам людей, зображених на ньому та ніби бути поруч, відчути їхню присутність, щирість усмішок, тепло їх думок.

За допомогою талановитих майстринь поліграфії АКцентр важлива фотографія знайде своє місце і в вашій оселі. Варто лиш помістити її в нашу елегантну, з особливим дизайном фоторамку ручної роботи, де кожній деталі приділяється максимальна увага. Сучасне виконання, увага до дрібниць та стильне її оформлення підкреслить оригінальність та особливість ваших дизайнерських рішень, власного смаку. Виріб виготовлений з якісної фанери, надійно зберігатиме зображення розміром 13х19 см.

Оформлена в білих тонах фоторамка, придасть не лише лаконічності і простоти, але і вишуканості. А доповнення декоративними квітами з фоамірану дає можливість відчути легкість та красу поєднання з природою. Зворотний бік рамки оснащений спеціальним кріпленням, завдяки якому її можна повісити на стіни вашої домівки чи офісу. Крім того вона буде чудовим подарунком чи то мамі, найкращій подрузі, сімейній парі, співробітнику чи навіть вашому керівникові. Така фоторамка допоможе оригінально і стильно доповнити інтер'єр приміщення, а також дозволить зберегти пам'ять про дорогих вам людей і цікаві події вашого життя. Відображайте свої важливі моменти за допомогою виробів ручної роботи АКцентру.


Вгору