Виробники
Amos
Корпорація «Amos» (Південна Корея), заснована в 1984 р., поставляє товари в 60 країн світу, є одним з провідних світових лідерів з виробництва клеючих матеріалів і наборів для дитячої творчості. Продукція AMOS проходить жорстку перевірку якості і постійно вдосконалюється в науково-дослідних лабораторіях, завдяки чому заслужено користується бездоганною репутацією на ринку.
1Вересня
Заснування ТМ «1 Вересня» припадає на 1998 рік. За час свого існування компанія інтенсивно розвивалася і на даний момент є однією з лідерів в Україні по виробництву канцтоварів та товарів для творчості. В асортименті компанії: Шкільні рюкзаки та сумки Зошити і все для творчості і розвитку дітей. Одне з основних напрямків виробництва - пошиття шкільних сумок, ранців і рюкзаків. Безпека для хребта і ортопедичні властивості ранців торгової марки підтверджено висновком Української Асоціації ортопедів-травматологів (Інститут патології хребта та суглобів ім. Проф. М.І. Ситенка НАМН України). Продукція компанії не просто безпечна, а й відрізняється сучасним дизайном і яскравими, веселими кольорами і принтами, здатними порадувати школяра будь-якого віку. Товари ТМ &l...
Koh-i-noor
Сьогодні Чеська фірма KOH-I-NOOR є одним з найбільших світових виробників і дистриб'юторів художніх, шкільних та канцелярських приналежностей найвищої якості. Компанію створив Йозеф Хардтмут в 1790 році. В асортименті представлені більш ніж 4500 видів виробів, це не тільки високоякісні графітові олівці, а й художні вугілля, сепії, пастелі, крейда, кольорові олівці, темперні, масляні та акварельні фарби, туш, великий вибір креслярського приладдя, гумки і цілий ряд інших товарів.
Axent
AXENT (Німеччина) - це канцелярія, на яку можна покластися, з якою не хочеться розлучатися. Вона приносить відчуття впевненості, натхнення і свободи дій. З канцелярією AXENT легше розставити потрібні наголоси у Вашій роботі. AXENT-знак високої якості німецьких технологій, втілення точності і порядку, призначений для чіткої організації офісної роботи. AXENT - це Ваш особистий помічник, який ніколи не підведе, виділить як професіонала, підкреслить саме Ваш індивідуальний стиль. Торгова марка AXENT з'явилася на українському ринку в 2007 році. Власником торгової марки є молода амбіційна німецька компанія AxentGruppe. Використовуючи сучасні європейські технології і роботу професійного та кваліфікованого персоналу, вона створює якісну і функціональну продукцію.Вся продукція пройшла гігієн...
Datum
Продукція торгової марки Datum створена для людей, що цінують практичність, точність і надійність. Асортимент ТМ складають:ПортфеліПапкиШвидкозшивачіСегрегатори,ЩоденникиБлокнотиНожиціНабори настільні та інші канцтовари.
Economix
ТМ Economix пропонує повний асортимент товарів для офісу, школи, відрізняються високою якістю і доступною ціною. Мільйони покупців більше 15 років незмінно користуються продукцією торгової марки, що підтверджує її надійність і якість. Продукція виробляється в Україні, Китаї та Індії.
Leo
Торгова марка LEO - флагман fashion-канцелярії на українському ринку. Всі товари виступають елегантним аксесуаром, що формують імідж, що підкреслює стиль і смак свого власника. LEO - це величезний асортимент аксесуарів для офісу.
Linc
Linc - торгова марка, яка є в Індії провідним виробником писемного приладдя. Характеризуються відмінним поєднанням таких параметрів як ціна / якість. Експорт продукції відбувається в 50-т країн світу.
Maestro
Бренд MAESTRO відомий у всьому світі. Паперова продукція цього бренду використовується для високоякісної офсетного друку. Випускається в широкому асортименті щільністю від 65-190 гр / м2 і різних форматів. Якісний друк досягається завдяки ідеальній точності формату кожного аркуша з поєднанням високим ступенем білизни даної продукції.
Marco
Компанія Marco спільна китайсько-американська компанія Axus Stationery (Шанхай) - спеціалізується на виробництві кольорових і графітових олівців. Фірма створена в 1992 році і стала безумовним лідером на ринку виробників продукції для графіки. Олівці торгової марки Marco відомі в країнах Азії, Європи, Америки. Завдяки використанню сировини з Японії та Америки, використанню якісної деревини липи і китайського кедра, а також використанню спеціальних технологій продукція фірми Marco має відмінну якість, що дозволяє їй конкурувати з продукцією визнаних у світі виробників графитной продукції. В асортименті крім чорно-графітових олівців різної твердості представлені кольорові і акварельні олівці, олівці пастельних і неонових кольорів, набори для графіки, крейда, сангіна, вугілля. Олівці м'...
YES
ТМ "YES!" - Це успішний лідер преміум-сегмента зошитів, новітніх технологій друку, ультрамодних дизайнів, найрізноманітнішого ассортименту. Сертифікація якості відповідає міжнародними стандартам.
Арніка
ТОВ "Завод офісного приладдя" Арніка "входить до групи компаній" Арніка ", які займаються виробництвом та імпортом офісних товарів, їх дистрибуцією на Україні та експортом до країн Східної Європи та СНД.Одна з перших фірм групи компаній "Арніка" на ринку 14 років. Дата її установи - 21 липень 1993 року.Спочатку фірма займалася підготовкою до виробництва комп'ютерних аксесуарів для німецької торгової марки "Sunnylіne", паралельно ці товари продавалися на українському ринку. Крім них по імпорту завозилися товари ТМ "Defender": бокси для дискет, сумки для компакт-дисків, підставки під монітори, підставки під системні блоки, клавіатури, тримачі для паперів, килимки для мишей, джойстики, миші та інЯк виробник вітчизняних товарів, фірма ...

Вгору