Виробники
Виробники
Parker
Parker - бренд зі світовим ім'ям, який випускає різноманітні друкарські інструменти. Офіційна дата реєстрації компанії зафіксована 8-м березня 1892 роком. Але в дійсності, засновник компанії Parker, Джорж Паркер, на той час вже цілих чотири роки займався виготовленням пір'яних ручок. Більш того, власна модель ним була запатентована в 1889 році.Сьогодні бренд Паркер належить американській компанії Newell Rubbermaid. Ручки Паркер (а також аксесуари) виробляються в Великобританії і Франції.Продукція Parker популярна і в Україні. Охочі купити ручки Parker, найчастіше, роблять це в інтернет-магазині АКцентр - тут відмінний вибір і ціни.
Koh-i-noor
Сьогодні Чеська фірма KOH-I-NOOR є одним з найбільших світових виробників і дистриб'юторів художніх, шкільних та канцелярських приналежностей найвищої якості. Компанію створив Йозеф Хардтмут в 1790 році. В асортименті представлені більш ніж 4500 видів виробів, це не тільки високоякісні графітові олівці, а й художні вугілля, сепії, пастелі, крейда, кольорові олівці, темперні, масляні та акварельні фарби, туш, великий вибір креслярського приладдя, гумки і цілий ряд інших товарів.
Centropen
Вироби ТМ Centropen (Чехія) добре зарекомендували себе на європейському ринку, так як відповідають всім, навіть найжорсткішим світовим стандартам якості, володіють високими функціональними властивостями і мають сучасний дизайн. Весь асортимент Centropen можна розділити на наступні товарні групи : - дитяча (або шкільна): фломастери, ролери, сухостиральні дошки; - офісна: маркери, ролери та лінери, сухостиральні дошки; - технічна: лінери, рапідографи.
Marco
Компанія Marco спільна китайсько-американська компанія Axus Stationery (Шанхай) - спеціалізується на виробництві кольорових і графітових олівців. Фірма створена в 1992 році і стала безумовним лідером на ринку виробників продукції для графіки. Олівці торгової марки Marco відомі в країнах Азії, Європи, Америки. Завдяки використанню сировини з Японії та Америки, використанню якісної деревини липи і китайського кедра, а також використанню спеціальних технологій продукція фірми Marco має відмінну якість, що дозволяє їй конкурувати з продукцією визнаних у світі виробників графитной продукції. В асортименті крім чорно-графітових олівців різної твердості представлені кольорові і акварельні олівці, олівці пастельних і неонових кольорів, набори для графіки, крейда, сангіна, вугілля. Олівці м'...
Bic
BIC - французька компанія, заснована у 1945 році Марселем Біком. Компанія BIC – відомий у всьому світі виробник канцелярії, бритв та запальничок. Вся продукція ТМ BIC виробляється на власних заводах BIC з дотриманням високих стандартів якості.Покупці у всьому світі цінують високу якість канцелярії BIC, щодня купуючи 24 мільйони канцелярської продукції BIC. Канцелярії BIC включає основні категорії:Пишучі інструменти: ручки, чорнографітові олівці, механічні олівці.Маркери: перманентний маркер, маркер для CD/DVD дисків, текстовий маркер, маркер для дошки.Дитяча серія: фломастери, кольорові олівці, крейда.Коректори: ручка-коректор, коректор з пензликом.Аксесуари: зволожувач для пальців, гумки, клей-олівець, клей сильної фіксації.
Brunnen
ТМ Brunnen - це стабільність високої якості і широкий асортимент виробів для планування. На ринку України ТМ Brunnen відома і представлена датованій і недатованій колекціями щоденників, тижневиків і планінгів, а також іншої паперові вироби - записними і алфавітними книгами, блокнотами, коледж-блоками. Щорічно колекції поповнюються новими моделями, обкладинками, кольоровими рішеннями.
Leo
Торгова марка LEO - флагман fashion-канцелярії на українському ринку. Всі товари виступають елегантним аксесуаром, що формують імідж, що підкреслює стиль і смак свого власника. LEO - це величезний асортимент аксесуарів для офісу.
Tiger
Tiger - вся продукція торгової марки відповідає стандартам Євросоюзу. Саме тому ранці виробника користуються великим попитом у покупців: вони ергономічні, функціональні і відповідають фізіологічним особливостям школярів будь-якого віку.
Datum
Продукція торгової марки Datum створена для людей, що цінують практичність, точність і надійність. Асортимент ТМ складають:ПортфеліПапкиШвидкозшивачіСегрегатори,ЩоденникиБлокнотиНожиціНабори настільні та інші канцтовари.
Leo Planner
Дылові щоденники ТМ "Leo Planner" характеризуються оптимальним співвідношенням ціни і якості, із зручним і актуальним інформаційним наповненням. ТМ Leo Planner - це приголомшливий альянс високих технологій, сучасних модних течій і креативного підходу, в сукупності що народжують унікальні в своєму роді аксесуари, які вже встигли завоювати любов і популярність.
Axent
AXENT (Німеччина) - це канцелярія, на яку можна покластися, з якою не хочеться розлучатися. Вона приносить відчуття впевненості, натхнення і свободи дій. З канцелярією AXENT легше розставити потрібні наголоси у Вашій роботі. AXENT-знак високої якості німецьких технологій, втілення точності і порядку, призначений для чіткої організації офісної роботи. AXENT - це Ваш особистий помічник, який ніколи не підведе, виділить як професіонала, підкреслить саме Ваш індивідуальний стиль. Торгова марка AXENT з'явилася на українському ринку в 2007 році. Власником торгової марки є молода амбіційна німецька компанія AxentGruppe. Використовуючи сучасні європейські технології і роботу професійного та кваліфікованого персоналу, вона створює якісну і функціональну продукцію.Вся продукція пройшла гігієн...
Delta by Axent
Німецька компанія Axent Gruppe, вже відома в Україні завдяки популярним торговим маркам Axent і Kite, представляє новий офісний бренд економ-серії - торгову марку Delta by Axent. Доступність і універсальність торгової марки Delta by Axent для різних цільових груп споживачів - основний критерій, якому слідувала команда професіоналів з Axent Gruppe при розробці та «запуску» продукції. Тому для мінімізації витрат (і, як наслідок, собівартості) одним з оптимальних варіантів виявилося розміщення виробництва частини товарів безпосередньо в Україні. Це дозволило запропонувати не тільки кокурентоспособную продукцію гідної якості за доступною ціною, а й підтримати вітчизняного виробника. Якість, функціональність і класичний дизайн! Все це вдалося втілити в оптимальному реченні TM Delta ...

Вгору