Виробники
Parker
Parker - бренд зі світовим ім'ям, який випускає різноманітні друкарські інструменти. Офіційна дата реєстрації компанії зафіксована 8-м березня 1892 роком. Але в дійсності, засновник компанії Parker, Джорж Паркер, на той час вже цілих чотири роки займався виготовленням пір'яних ручок. Більш того, власна модель ним була запатентована в 1889 році.Сьогодні бренд Паркер належить американській компанії Newell Rubbermaid. Ручки Паркер (а також аксесуари) виробляються в Великобританії і Франції.Продукція Parker популярна і в Україні. Охочі купити ручки Parker, найчастіше, роблять це в інтернет-магазині АКцентр - тут відмінний вибір і ціни.
Koh-i-noor
Сьогодні Чеська фірма KOH-I-NOOR є одним з найбільших світових виробників і дистриб'юторів художніх, шкільних та канцелярських приналежностей найвищої якості. Компанію створив Йозеф Хардтмут в 1790 році. В асортименті представлені більш ніж 4500 видів виробів, це не тільки високоякісні графітові олівці, а й художні вугілля, сепії, пастелі, крейда, кольорові олівці, темперні, масляні та акварельні фарби, туш, великий вибір креслярського приладдя, гумки і цілий ряд інших товарів.
Centropen
Вироби ТМ Centropen (Чехія) добре зарекомендували себе на європейському ринку, так як відповідають всім, навіть найжорсткішим світовим стандартам якості, володіють високими функціональними властивостями і мають сучасний дизайн. Весь асортимент Centropen можна розділити на наступні товарні групи : - дитяча (або шкільна): фломастери, ролери, сухостиральні дошки; - офісна: маркери, ролери та лінери, сухостиральні дошки; - технічна: лінери, рапідографи.
Marco
Компанія Marco спільна китайсько-американська компанія Axus Stationery (Шанхай) - спеціалізується на виробництві кольорових і графітових олівців. Фірма створена в 1992 році і стала безумовним лідером на ринку виробників продукції для графіки. Олівці торгової марки Marco відомі в країнах Азії, Європи, Америки. Завдяки використанню сировини з Японії та Америки, використанню якісної деревини липи і китайського кедра, а також використанню спеціальних технологій продукція фірми Marco має відмінну якість, що дозволяє їй конкурувати з продукцією визнаних у світі виробників графитной продукції. В асортименті крім чорно-графітових олівців різної твердості представлені кольорові і акварельні олівці, олівці пастельних і неонових кольорів, набори для графіки, крейда, сангіна, вугілля. Олівці м'...
Bic
BIC - французька компанія, заснована у 1945 році Марселем Біком. Компанія BIC – відомий у всьому світі виробник канцелярії, бритв та запальничок. Вся продукція ТМ BIC виробляється на власних заводах BIC з дотриманням високих стандартів якості.Покупці у всьому світі цінують високу якість канцелярії BIC, щодня купуючи 24 мільйони канцелярської продукції BIC. Канцелярії BIC включає основні категорії:Пишучі інструменти: ручки, чорнографітові олівці, механічні олівці.Маркери: перманентний маркер, маркер для CD/DVD дисків, текстовий маркер, маркер для дошки.Дитяча серія: фломастери, кольорові олівці, крейда.Коректори: ручка-коректор, коректор з пензликом.Аксесуари: зволожувач для пальців, гумки, клей-олівець, клей сильної фіксації.
Brunnen
ТМ Brunnen - це стабільність високої якості і широкий асортимент виробів для планування. На ринку України ТМ Brunnen відома і представлена датованій і недатованій колекціями щоденників, тижневиків і планінгів, а також іншої паперові вироби - записними і алфавітними книгами, блокнотами, коледж-блоками. Щорічно колекції поповнюються новими моделями, обкладинками, кольоровими рішеннями.
Leo
Торгова марка LEO - флагман fashion-канцелярії на українському ринку. Всі товари виступають елегантним аксесуаром, що формують імідж, що підкреслює стиль і смак свого власника. LEO - це величезний асортимент аксесуарів для офісу.
Tiger
Tiger - вся продукція торгової марки відповідає стандартам Євросоюзу. Саме тому ранці виробника користуються великим попитом у покупців: вони ергономічні, функціональні і відповідають фізіологічним особливостям школярів будь-якого віку.
Datum
Продукція торгової марки Datum створена для людей, що цінують практичність, точність і надійність. Асортимент ТМ складають:ПортфеліПапкиШвидкозшивачіСегрегатори,ЩоденникиБлокнотиНожиціНабори настільні та інші канцтовари.
Leo Planner
Дылові щоденники ТМ "Leo Planner" характеризуються оптимальним співвідношенням ціни і якості, із зручним і актуальним інформаційним наповненням. ТМ Leo Planner - це приголомшливий альянс високих технологій, сучасних модних течій і креативного підходу, в сукупності що народжують унікальні в своєму роді аксесуари, які вже встигли завоювати любов і популярність.
Axent
AXENT (Німеччина) - це канцелярія, на яку можна покластися, з якою не хочеться розлучатися. Вона приносить відчуття впевненості, натхнення і свободи дій. З канцелярією AXENT легше розставити потрібні наголоси у Вашій роботі. AXENT-знак високої якості німецьких технологій, втілення точності і порядку, призначений для чіткої організації офісної роботи. AXENT - це Ваш особистий помічник, який ніколи не підведе, виділить як професіонала, підкреслить саме Ваш індивідуальний стиль. Торгова марка AXENT з'явилася на українському ринку в 2007 році. Власником торгової марки є молода амбіційна німецька компанія AxentGruppe. Використовуючи сучасні європейські технології і роботу професійного та кваліфікованого персоналу, вона створює якісну і функціональну продукцію.Вся продукція пройшла гігієн...
Delta by Axent
Німецька компанія Axent Gruppe, вже відома в Україні завдяки популярним торговим маркам Axent і Kite, представляє новий офісний бренд економ-серії - торгову марку Delta by Axent. Доступність і універсальність торгової марки Delta by Axent для різних цільових груп споживачів - основний критерій, якому слідувала команда професіоналів з Axent Gruppe при розробці та «запуску» продукції. Тому для мінімізації витрат (і, як наслідок, собівартості) одним з оптимальних варіантів виявилося розміщення виробництва частини товарів безпосередньо в Україні. Це дозволило запропонувати не тільки кокурентоспособную продукцію гідної якості за доступною ціною, а й підтримати вітчизняного виробника. Якість, функціональність і класичний дизайн! Все це вдалося втілити в оптимальному реченні TM Delta ...
1Вересня
Заснування ТМ «1 Вересня» припадає на 1998 рік. За час свого існування компанія інтенсивно розвивалася і на даний момент є однією з лідерів в Україні по виробництву канцтоварів та товарів для творчості. В асортименті компанії: Шкільні рюкзаки та сумки Зошити і все для творчості і розвитку дітей. Одне з основних напрямків виробництва - пошиття шкільних сумок, ранців і рюкзаків. Безпека для хребта і ортопедичні властивості ранців торгової марки підтверджено висновком Української Асоціації ортопедів-травматологів (Інститут патології хребта та суглобів ім. Проф. М.І. Ситенка НАМН України). Продукція компанії не просто безпечна, а й відрізняється сучасним дизайном і яскравими, веселими кольорами і принтами, здатними порадувати школяра будь-якого віку. Товари ТМ &l...
Kite
Kite - німецький бренд, який спеціалізується на шкільних рюкзаках, ранцях, сумках, пеналах і канелярскіх товарах для школярів та молоді. Торгова марка Kite включає в себе продукцію із зображеннями таких світових ліцензій як Monster High, Transformers, Pop Pixie, Max Steel, Hello Kitty, Popcorn the Bear, Amazing Spider-man 2, Princess Disney, Rachael Hale та ін. Канцелярські товари Kite призначені для активною, цілеспрямованою молоді, яка бажає підкреслити свою індивідуальність і стиль, для якої важливо бути в центрі подій. Бренд Kite вже встиг зарекомендувати себе надійним виробником якісних шкільних та молодіжних рюкзаків та канцтоварів.
Гамма
Основна діяльність компанії - виробництво товарів для хобі, дитячої творчості, канцелярії та матеріалів для професійних художників. Висока якість продукції досягається за допомогою використання більш ніж 100-річного досвіду, а також сучасних технологій.
Луч
Луч - виробник товарів для дитячої творчості та канцелярії. Завдяки використанню екологічної сировини, високотехнологічного обладнання та застосування жорсткої системи контролю якості, продукція компанії відповідає всім міжнародним стандартам
Зошит України
ТМ Зошити України. Назва говорить сама за себе. Під цією торговою маркою виробляються високоякісні зошити, що відповідають всім встановленим нормам. Найширший асортимент забарвлень обкладинок, прекрасний внутрішній блок, робить ці зошити номером один в Україні.
Scholz
Чеська ТМ SCHOLZ випускає широкий асортимент різних канцтоварів: для офісу, будинку, дороги. Товари виробляються з більш тривалим терміном використання, ніж звичайні канцелярські приналежності. Продукція SCHOLZ підійде тим, хто цінує надійність, комфорт.
Kum
Асортимент точилок торгової марки KUM надзвичайно широкий і різноманітний. Щороку модельний ряд поповнюється все новими і новими моделями. В даний час KUM пропонує більше ста різних моделей для звичайних чернографітових олівців, а також спеціальні точила для кольорових олівців і олівців з великим діаметром. Основними матеріалами, застосовуваними при виробництві корпусів точилок, є чистий гранульований пластик і магній. Крім перерахованих вище матеріалів компанія KUM застосовує також дерево і мідь, а в дорогих точила застосовується хромування і 24 каратна позолота.
Schneider
Компания Schneider Schreibgeräte GmbH является одним из крупнейших мировых производителей письменных принадлежностей, которые удовлетворяют потребности самых взыскательных потребителей любого возраста, статуса и пола. Наивысшей степени современности и качества продукция Schneider достигла благодаря модернизации и совершенствованию ассортимента, начиная с 1938 года. Продукция компании производится в Германии, а это высокое качество, комфорт и продолжительность использования.
Piano
ТМ PIANO - це великий вибір письмового приладдя для школи та офісу. Широка лінійка гелевих та кулькових ручок дозволяє підібрати пишучий інструмент на будь-який смак.
Oxford
Торгова марка Oxford займається виробництвом канцтоварів. Вся продукція має високу якість і користується попитом у покупців. Шкільні рюкзаки компанії відносяться до преміум сегменту. Мають стильний і сучасний дизайн. Для розподілу навантаження по хребту в ряді моделей використовується ортопедична спинка.
YES
ТМ "YES!" - Це успішний лідер преміум-сегмента зошитів, новітніх технологій друку, ультрамодних дизайнів, найрізноманітнішого ассортименту. Сертифікація якості відповідає міжнародними стандартам.

  • Україна, м.Вінниця, вул. Немирівське шосе, 6
  • +38 (097) 041-18-11, +38 (063) 180-85-40
  • support@akcenter.com.ua
Ми в соціальних мережах
© 2008-2018 Інтернет-магазин «АКцентр»
Всі права захищені.
Приймаємо до оплати:
Ми в соціальних мережах
Вгору