Статті
15
Альбом для малювання - який вибрати?
Альбом для малювання - який вибрати?
Малювання одне з улюблених занять будь-якої дитини. Воно допомагає формувати і розвивати у дітей дрібну моторику рук, уяву, координацію рухів, фантазію. Багато батьків при виборі дитячого альбому для малювання, спираються тільки на зовнішні фактори, вибираючи його по красі обкладинки. Природно, що ц..
15
Як вибрати шкільний ранець
Як вибрати шкільний ранець
При виборі шкільного ранця батьки часто звертають увагу на такі деталі як: кількість відділень і кишень, міцність швів і матеріалів, ціну і дизайн. Все це важливо, але тільки на безпеку дітей і їх здоров'я впливає інше - світловідбиваючі елементи, ортопедична спинка і вага виробу. Світловід..
15
Цікаві факти про папір.Частина 2
Цікаві факти про папір.Частина 2
Ми продовжуємо писати про цікаві факти, пов'язані з папером. Отже ... Найбільшими споживачами паперу є такі держави: США, Японія, Швеція, Китай, Канада і Фінляндія. В даних країнах паперова промисловість в основному орієнтована на виробництво упаковки, а також на покриття потреб дру..
15
Цікаві факти про папір.Частина 1
1Коментар Цікаві факти про папір.Частина 1
У сучасному світі ми звикли сприймати багато речей як даність. Були, є і будуть. Запитайте, наприклад, у будь-якого зустрічного, що він знає про папір? Для більшості простіше і звичніше нього немає нічого. Але, насправді, це далеко не так. Про папір можна говорити довго і багато. Тож почнемо…..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Вгору