Про АКцентр

АКцентр - один з найбільших дистриб'юторів канцелярської продукції від провідних вітчизняних, а також світових торгових марок.

За період свого існування, а це більше 20-ти років, компанія зайняла лідируючі позиції на ринку канцтоварів Вінниці та Вінницькій області і впевнено їх утримує.

Ми займаємося як оптовою, так і роздрібною торгівлею канцтоварів, обслуговуємо офіси, підприємства та організації. У числі бізнес діяльності присутні і поліграфічні послуги.

Вашій увазі широкий асортимент:

  • Канцтоварів для офісу та школи;
  • Сувенірної продукції;
  • Аксесуарів для комп'ютерів і оргтехніки;
  • Госптоварів;
  • Шкіргалантереї;
  • Біжутерії та побутової хімії.

Тому, кожен покупець гарантовано підшукає тут для себе не тільки ту продукцію, яка необхідна в даний момент, а й щось новеньке - корисне і цікаве.

АКцентр - це не тільки великий асортимент, але і вигідні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка система знижок, що дозволяє знаходити максимально ефективні схеми співпраці з усіма покупцями.


Основні переваги АКцентр

Широкий товарний асортимент, що включає в себе близько 30 000 найменувань

Дає можливість замовити різноманітні товарні групи в одному місці, а також заощадити гроші на доставці. При розробці асортименту менеджери АКцентр, в першу чергу, керуються потребами клієнтів, а також спираються на основні тенденції ринку. Для того, щоб урізноманітнити товари, фахівці компанії відвідують виставки, вивчають пропозицію і попит, постійно перебувають у стадії пошуку нових виробників і, звичайно ж, цікавих ідей. У нас ви купите товари, які стануть в нагоді і в бізнесі, і в побуті, і на відпочинку.

По-справжньому вигідні ціни і якісна продукція

АКцентр безпосередньо працює з низкою виробників, які позитивно зарекомендували себе на ринку України, що дозволяє відпускати продукцію покупцям за максимально вигідними цінами, а також пропонувати в своєму асортименті виключно якісний товар.

Наявність власної служби доставки і можливість доставки в найкоротші терміни

Наявність власної логістичної служби дає можливість скоротити витрати на транспортування вантажів, а послуги зовнішніх транспортних перевізників дозволяють відправити замолвлення на вказану покупцем адресу в різні регіони України.

Кваліфікований персонал - гарантія надійності

Успіх кожної компанії, в першу чергу, - це відмінно підібраний персонал. Завдяки цьому став можливим і успіх АКцентр. Ми пишаємось тим, що багато з існуючих співробітників організації працюють в ній з моменту заснування. Це люди не просто з величезним досвідом роботи, а й захоплені своєю справою.

Наявність товарів для VIP персон

У нашому каталозі присутні оригінальні брендові канцтовари, які підійдуть як на подарунок босові, так і партнеру по бізнесу.

Довіра постійних покупців

Серед наших постійних покупців, як великі торговельні мережі, так і невеликі магазини біля будинку, навчальні заклади, офіси, а також громадські організації. Динаміка зростання їх кількості максимально позитивна, що обумовлено політикою компанії - створення комфортних і легких умов співпраці з кожним. Ми завжди відкриті як для постійних, так і для потенційних клієнтів, тому наші пропозиції про співпрацю гарантовано вигідно.

Якісно високий рівень нашої роботи підтверджують нагороди та грамоти

Вдосконалюючись та розвиваючись, АКцентр робить все для того, щоб процесс купівлі товару був максимально зручним, доступним і вигідним. З цією метою налагоджується новий напрямок діяльності - «інтернет-торгівля», яка відбувається за допомогою сайту akcenter.com.ua

Зручний каталог, чіткі фотографії та актуальні товарні залишки спрощують процес закупівлі канцтоварів для постачання офісів і дають можливість легко і з зручністю відібрати найякіснішу продукцію з відповідного цінового сегмента.

Отже, співпраця з АКцентр - це надійність, вигідні ціни, широкий і товарний асортимент, що постійно оновлюється, європейський сервіс, а також відмінний вибір ексклюзивних товарів.


Купуючи у нас, ви забудете про турботи пов'язані з доставкою товарів, їх пошуком і перевіркою якості. Станьте нашим клієнтом, і ми все зробимо за вас!


Вгору